preskoči na sadržaj

Osnovna škola Rugvica

Login
Tražilica
e-dnevnik
Upisi u 1. razred

Izaberi srednju školu

 

Office 365

Office 365 je besplatan za sve učenike i nastavnike

Odbojka za učitelje

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Projekti

Dabar

Dabar

Sigurnost

Kako zaštititi dijete

CERT

CARNet portali

 

Institucije

 

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa web stranica škole?




brojač
Ispis statistike od 4. 8. 2010.

Ukupno: 1568122
Ovaj mjesec: 580
Ovaj tjedan: 733
Danas: 103
 
Razredna nastava
 
IME I PREZIME                                          
Ivana Jurasović 1.a
Renata Pavlović 1.b
Rajko Barić 1.c
Antonija Šošić (zamjena Marija Popović) 1.d
Damir Luketić 2.a
Mato Puljić 2.b
Mirjana Kirin 2.c
Marijana Ljubičić 2.d
Danijela Klajn 3.a
Sanja Jug 3.b
Silvija Hećimović 3.c
Romina Šoštarić 3.d
Anka Jelić 4.a
Jasminka Kapetanović 4.b
Natali Barberić 4.c
Sanja Sirovec                                          4.d
Jelena Kutleša produženi boravak

 

                              Predmetna nastava

Andrea Špac (zamjena Ivana Galić-Laslavić) Hrvatski jezik
Valentina Jurišić Hrvatski jezik
Kristina Munić Matošević Hrvatski jezik
Gorjana Urbiha Hrvatski jezik
Snježana Gavran Matematika
Monika Poljančić Matematika
Manda Josipović Matematika
Slavica Dujaković Matematika
Ivica Japundžić Fizika
Irena Jelić Engleski jezik
Ivana Bartulović Engleski jezik
Martina Kopčić Kokot Engleski jezik
Marina Spajić Brekalo Engleski jezik
Mara Šimunec Njemački jezik
Monika Puhalović (zamjena Katarina Pavelić) Kemija
Slavica Holec Biologija
Ana Samaržija (zamjena Tihana Pevec Tomić) Priroda
Nada Barić Povijest
Senka Vukoja Povijest
Davor Kovačić Geografija
Petra Sekulić  Geografija
Matrina Mazalik-Prugovečki Tehnička kultura
Matea Čolak Likovna kultura
Saša Šimić Glazbena kultura
Marina Kozina Klasić Glazbena kultura
Dario Turkalj Tjelesna i zdravstvena kultura
Tatjana Pavlinić Tjelesna i zdravstvena kultura
Željko Abramović Vjeronauk
Ana Banić Vjeronauk
Anita Mačković  Vjeronauk
Danijela Radas Abramović Vjeronauk
Ankica Tomić  Vjeronauk
Sven Barić (zamjena Sanja Hanžek) Informatika
Kornelija Petrović Informatika
Valentina Mišura Informatika
Renata Bertinovec Učiteljica u PRO-u
Ivana Glogovec Učiteljica u PRO-u

Ravnatelj i stručni suradnici
 
IME I PREZIME RADNO MJESTO
Robert Munđer, mag. cin. Ravnatelj
Gordana Puljić Pedagog
Goran Egić Pedagog
Dubravka Kostantinov Defektolog
Julijana Mihaliček Knjižničar


Administrativno-tehničko osoblje

IME I PREZIME
RADNO MJESTO
Morana Jakovčić Sarić (zamjena Alma Šavorić)
Tajnica
Dubravka Mihaliček 
Računovođa
Božana Ravnjak
Voditelj računovodstva
Štefica Gradinščak
Kuharica
Ljilja Rašić 
Kuharica
Robert Belančić
Domar
Darko Robić
Domar
Svjetlana Čičak
Spremačica
Janja Jurišić
Spremačica
Dragica Krznarić
Spremačica
Goranka Robić
Spremačica
Gordana Salontaj
Spremačica
Jela Šajnović
Spremačica
Sanja Majstorović
Spremačica
Đurđica Jarak
spremačica
 

 

 

preskoči na navigaciju