Svečana podjela svjedodžbi učenicima osmih razreda, 08.07.2020.
Autor: Sanja Hanžek Hrastinski, 22. 7. 2020.

Prvim taktovima „Himne” svi prisutni učenici, roditelji, učitelji i stručni suradnici ustali su i okrenuli se prema stijegu. „Lijepu našu” odsvirala je učenica 8.b Monika Sever na tamburici. Petra Grubeša i Slaven Molnar vodili su spretno i stručno program. Nakon uvodnog pozdrava prisjetili su se proteklih osam godina zajedničkog druženja, zgoda i nezgoda, prijateljstva i ljubavi.

Svoja sjećanja na svoje školovanje iznijela je učenica 8.a razreda Mia Jozipović u sastavku koji je pisala tijekom nastave na daljinu. Uz nekoliko citata o školi, učenju i prijateljstvu, stigli smo do pisma zahvale koje je pročitala učenica generacije, Monika Sever. Svim učenicima obratio se i ravnatelj Robert Munđer te nagradio najbolje učenike: Doris Šoštarić (8.a), Monika Sever (8.b), Vedran Štefanac (8.c) i Marija Ćosić (8.d).

„ A sada ćemo malo zamijeniti uloge. Dragi naši učitelji sada ćemo mi vas prozivati. Nemojte se bojati, neće biti ocjenjivanja niti slučajnog odabira. Želimo vam zahvaliti za sve što ste učinili za nas.” - rekao je Slaven, te krenuo prozivati predmetne učitelje i dodjeljivati im zahvale za razumijevanje i potporu koju su dali tijekom 4 godine školovanja. U ime učitelja učenicima se obratila razrednica 8.b razreda, Mara Šimunec. Program je završio službenim preuzimanjem svjedodžbi.

„Ponesite sa sobom u život sve ono što će od vas stvoriti dobre ljude, kao što ste bili i dobri učenici ove škole.”

Mara Šimunec

Podjela svjedodžbi osmih razreda 2020